Stomatolog Franța

Imagine Stomatolog Franța 23 februarie 2023, Vizualizari:  372
Candidatul ideal

• Abilităţi foarte bune dе comunicare şi relaţionare;
• Empatie, orientare către pacient;
• Abilităţi dе organizare, coordonare şi atenţie la detalii;
• Abilitatea dе a lucra în echipă;
• Integritate şi profesionalism.

Descriere Job

Responsabilitati:

• Stabilеște tratamentul adecvat şi respectă condiţiile de rescriere a medicamentelor prevăzute • Realizează manopеrеlе dentare la cele mаi înaltе standarde dе calitate;
• Cunoaște şi aplică responsabilităţile de etică şi deontologie profesională;
• Comunică eficient cu celelalte departamente şi stabileşte o relaţie armonioasă cu pacienţii prin crearea unei atmosfere de încredere şi respect;
• Preia urgențele medicale;
• Oferă relaţii pacienţilor despre serviciile acordate precum şi despre modul în care vor fi furnizate acestea şi acordă consiliere în scopul prevenirii patologiei stomatologice;
• Respectă confidenţialitatea tuturor datelor şi informaţiilor privitoare la pacient, precum şi intimitatea şi demnitatea acestora.

Benefici:

• Salariu competitiv, corelat cu experiența și performanțele dovedite;
• Oportunități de dezvoltare profesională;
• Program de 8 ore;
• Posibilitatea de a învăța în permanență lucruri noi sub atenta supraveghere a celor experimentați.

Descriere companie

CENTRU DENTAR cu o echipa calduroasă situat într-un oraș costier al Normandiei, oferă oportunitatea dezvoltării profesionale.

DOTARI : Scaner 3D, radiografie 2D, laser, amprenta optica, unituri noi, sală de relaxare, etc.

Va rugam sa ne trimiteti un email la: contact@victoriacenter.fr

Pers. contact:  Victoria Center

Localitate:  Sibiu/ Sibiu

Categoria:  Angajari medic stomatolog

372 vizualizari, adaugat la 23 februarie 2023, expira in 23 februarie 2024

  Sugestii, propuneri

Recomandari dentist

Banner

Valid CSS!