Angajez medic specialist protetica

Imagine Angajez medic specialist protetica 11 martie 2020, Vizualizari:  97
Clinicile stomatologice DENTESSE selecteaza pentru completarea echipei MEDIC SPECIALIST PROTETICA.
Cerintele si Profilul medicului DENTESSE SPECIALIST in PROTETICA :
• Experiență în stomatologie minim 4 ani;
• Dorinta de perfectionare continua si interes in abordarea tehnicilor inovative de tratament;
• Excelente abilități de comunicare si relaționare cu echipa;
• Atitudine si comportament pozitiv in relatia cu pacientii si colaboratorii clinicilor DENTESSE;
• Bun profesionist si organizator;
• Punctualitate si seriozitate.

*Constituie avantaj daca ati dobandit in cariera profesionala competente si specializari de utilizare a LASERULUI in STOMATOLOGIE.

Condiții:
• Mediu de lucru modern, cu aparatura si echipamente de inalta performanta;
• Acces la programe diversificate de formare si dezvoltare profesionala;
• Tehnici si materiale dentare de ultima generatie;
• Pregatire si integrare intr-o echipa multidisciplinara;
• Program FULL TIME;
• Pachet salarial motivant, corelat cu performantele profesionale.

Responsabilități:
• Identificarea nevoilor pacientilor;
• Stabilirea diagnosticului si efectuarea tratamentelor recomandate;
• Construieste si dezvolta o relatie stransa cu pacientii clinicii dovedind, disponibilitate, corectitudine si devotement.

Trimite CV-ul pe adresa clinicii, hr@iasi.dentesse.ro, iar noi te vom contacta in cel mai scurt timp!

Pers. contact:  DENTESSE

Localitate:  Iasi/ Iasi

Categoria:  Angajari medic stomatolog

97 vizualizari, adaugat la 11 martie 2020, expira in 11 septembrie 2020

  Sugestii, propuneri

Recomandari dentist

Valid CSS!